Live Chat Software by Kayako
RSS Beslemesi
Bilgi Bankası : Eğitim Videolarımız
Platinmarket Eticaret Paneli Google Analtics Ayarları Nasıl Yapılır? videomuzda detaylı anlatım bulabilirsiniz !
Yönetim panelinizde Ürün Yönetimi > Ürünler kısmında bulunan Vitrin ürünleri sekmesine tıklayarak Ana sayfada ürünlerinizi sergileyebilirsiniz.
ETBİS NEDİR - 5 DAKİKADA ETBİS SİSTEMİNE KAYIT Eticaret sitenizi ETBİS sistemine nasıl kaydetmeniz gerektiğini bu videoda anlatıyoruz. ETBİS sistemi zorunlu ve sitenizi ekletmediğiniz takdirde 5-20 bin lira arası cezası bulunmaktadır. http://www.platinma...
Platinmarket Eticaret Paneli, google webmaster ve site haritası ekleme nasıl yapılır eğitim videomuzu ileyerek işlemleri tamamlayabilirsiniz !
"Üzgünüz Bu bölge için teslimat yapamıyoruz" Uyarısı alıyorsanız kargo desi ayarlarını yanlış yapılandırmış olabilirsiniz Eğitim Videomuzu inceleyerek Kargo Firma ayarları ve Kargo Ücret Ayarlarını yeniden düzenleyebilirsiniz.
Sitenizde Mevcut Kategorilerin Sıralamasını "Kategori Ağacı" özelliği ile kolayca değiştrebilirsiniz Platinmarket Yönetim Panelinizde ÜRÜNLER> KATEGORILER > KATEGORI AĞCI alanına tıklayınız, açılan sayfada sürükle bırak yöntemi ile kategorilerinizin s...
Platinmarket Eticaret Panelinde Yeni Kullanıcıların yapması gereken temel ayarlar aşağıdaki gibidir
Platinmarket Yönetim Panelinizde Sistem Ayarları> Google Servisleri alanından Google webmaster ve Site Haritası yükleme işlemi yapabilirsiniz Konu hakkında eğitim videomuzdan faydalanabilirsiniz!
Platinmarket Eticaret, Yönetim Panelinizde Pazarlama - Reklam Panosu Yönetimi alanından yeni banner ekleyebilirsiniz !
Ürünler- Ürün Varyasonları Alanında Varyason Grubu Oluşturarak Alt Ürün Değerlerinizi tanımlayabilirsiniz !
Kayako fusion, Help Desk