Live Chat Software by Kayako
Bilgi Bankası: Makaleler
OnDestek & PlatinMarket İşbirliği ‘’ Canlı Destek Sistemi ‘’
Gönderen Oğuz Can Uyan on 16.08.2016 10:13:10

  OnDestek & PlatinMarket İşbirliği Web sitenizde online alışveriş yapanların %83’ünün destek istediğini biliyor muydunuz? Peki, nasıl destek olacaksınız, destek olduğunuzda size nasıl bir getirisi olacak?

Yapılan araştırmalara göre, müşterileriniz en çok 3 konuda  destek istiyorlar

Ürün karşılaştırması yapabilmek

Ürünle ilgili aklındaki soruları sorabilmek

  Müşteri Hizmetleri ve Teknik Destek E-ticaret sitelerinde herkesin beklentisi satışları artırmak. Web sitelerinin ziyaretçilerini müşteriye çevirmesi için birçok araç var. En etkili olanlardan biri de canlı destek sistemleri.

  Sadece müşterilerinize destek olarak, web sitenizdeki potansiyeli, paraya çevirebilirsiniz. Ziyaretçilerinizi müşterilerinize çevirerek, satışlarınızı %30’a kadar arttırabilirsiniz.

 OnDestek, ziyaretçilerinizle sıcak temas kurabilmeniz için web sitenize eklenen bir canlı sohbet aracı. Müşteri temsilcileriniz çevrimiçiyken ziyaretçilerle gerçek zamanlı yazışabiliyor, çevrimdışıyken de mesajlarını alıp, sonradan geri dönüş yapabiliyorsunuz.

  Size verilen kontrol paneli üzerinden sitenizdeki ziyaretçileri liste halinde görebiliyor, “hangi şehir ve ülkeden bağlanmış, daha önceden sitenizi ziyaret etmiş mi, daha önceden bu kişi ile sohbet edilmiş mi” bilgilerini görebiliyorsunuz.

  Ayrıca sistemde, dosya gönderme, mesai saatleri, giriş ekranı, ziyaretçi banlama, tetikleyiciler, departmanlar gibi özellikler de mevcut. Siz çevrimiçi olmadığınızda bile, ziyaretçileriniz size çevrimdışı mesaj bırakabilecekler, böylelikle daha sonra ziyaretçilerinize geri dönüş yapabilirsiniz.

  OnDestek & PlatinMarket İşbirliği çerçevesinde OnDestek, PlatinMarket müşterilerine aylık alımlarda %15, Yıllık alımlarda  %35 indirim sunuyor. Ayrıca sistemi denemeniz amacıyla 7 gün Profesyonel Paketi hediye ediliyor.

 

Ayrıntılı bilgi için: http://www.ondestek.com

(3 oylar)
Bu makale yararlıydı
Bu makale yararlı değildi

Yorumlar (0)
Yorum gönder
 
 
Tam İsim:
E-Posta:
Yorumlar:
CAPTCHA Doğrulama 
 
Lütfen resimde gördüğünüz karakterleri aşağıdaki kutucuğa girin. Bu otomatik kayıt ve form gönderilerini engellemek için gereklidir.

Kayako fusion, Help Desk