Live Chat Software by Kayako
Bilgi Bankası: Sanal POS Ayarları
ANADOLU BANK - WORLD CARD
Gönderen Oğuz Can Uyan on 23.10.2015 08:23:32

  Sisteminize Anadolu Bank’ın sanal posunu entegre etmek için; Sistem Ayarları > Sanalpos Ayarları yolunu izlemeniz gerektedir. Silik biçimde yer alan Anadolu Bank (Word Card) üzerine tıklayalım ve açılan pencerede Anadolu Bank’ın istemiş olduğu bilgileri sisteme entegre edelim.

Tek çekim işlemleriniz Varsayılan Sanalpos olarak seçilen banka üzerinden gerçekleştirilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

SANALPOS TİPİ

 

STANDART

   İnternet üzerinden kredi kartı ile ödeme yapılması için banka tarafından sunulan güvenli altyapı hizmetidir. Eğer Sanalpos tipiniz standart ise Mağaza numarası – Api Kullanıcı adı ve Api kullanıcı şifreniz ile sistem ayarları > sanalpos ayarları yolunu izleyerek aktif hâle getirebilirsiniz.

3D SECURE

  Visa ve MasterCard tarafından geliştirilen sistemdir. İnternette güvenli alışveriş yaparak sadece kart sahibinin kullanabilmesi için ilave güvenlik sunmaktadır. Son kullanıcı kart bilgilerini girdikten sonra telefonuna gelen sms kodunu açılan panele girdiğinde alışveriş tamamlanır. Mağaza numarası – Api Kullanıcı adı ve Api kullanıcı şifrenize ilaven 3D Güvenlik Anahtarınız ile sistem ayarları > sanalpos ayarları yolunu izleyerek aktif hâle getirebilirsiniz.

MAİL ORDER

  İşyerinizin VISA ve MasterCard kredi kartı sahiplerine ürün ve hizmet sunmasını sağlayan çağdaş bir alışveriş hizmetidir. Mail Order sadece Kredi Kartları ile yapılabilir. Sisteminizde Mail Order ödeme talimatını aktif hâle getirebilmek için sistem ayarları > sanalpos ayarları yolunu izlemeniz gerekmektedir.

PAYU

  Payu ödeme hizmetleri ile e-ticaret siteniz üzerinden kredi kartı ile 7 bankanın sanal posunu kullanarak satış yapabilirsiniz. Satıcı Kodu ve Kodlama Anahtarınız ile sistem ayarları > sanalpos ayarları yolunu izleyerek aktif hâle getirebilirsiniz.

 

(0 oylar)
Bu makale yararlıydı
Bu makale yararlı değildi

Yorumlar (0)
Yorum gönder
 
 
Tam İsim:
E-Posta:
Yorumlar:
CAPTCHA Doğrulama 
 
Lütfen resimde gördüğünüz karakterleri aşağıdaki kutucuğa girin. Bu otomatik kayıt ve form gönderilerini engellemek için gereklidir.

Kayako fusion, Help Desk