Live Chat Software by Kayako
Bilgi Bankası
Site Telif Satırı
Gönderen Oğuz Can Uyan on 16.02.2015 09:40:36

 

 

                                                                       SİTE TELİF SATIRI

Telif satırı sitenizin footer(alt bölüm) bölümünde görülen kısımdır. Bu satırın düzenlemesini yönetim panelinin, genel ayarlar bölümünden yapabilirsiniz. Bu kısmı ister HTML isterseniz de zengin metin olarak düzenleyebilmeniz mümkündür.

  Bu alanda düzenleme yaparken dikkat etmeniz gereken nokta Telif satırı bölümü sitenizin alt bölümünde her sayfada sergilenirken, satın alma telif satırı bölümü yalnızca satın alma sayfasında karşınıza çıkacaktır.

Site Telif Satırına Logo Ekleme

Panelinize giriş yaptıktan sonra sağ tarafta bulunan sistem ayarlarına gelelim       

Ardından sağ tarafta açılan kategoriler arasından ‘’ Genel Ayalar ‘’ Bölümüne girelim. Site telif satırına logo eklemek için ‘’resim’’ sekmesine tıklayalım.     

Resimler sekmesine tıkladıktan sonra  ‘’ Resim Özellikleri Penceresi ‘’ Açılacaktır. ‘’Sunucu gez ‘’ Sekmesine tıkladıktan sonra Klasörler penceresi açılacaktır. ‘’ Images ‘’ Klasörünün içerisine yüklemek istediğiniz logoyu yükleyelim.

Yüklediğiniz Logo; klasörlerin içerisinde görüntülenecektir. Logoya çift tıkladığınızda Resim özellikleri bölümünde görülecektir. Bu alanda yükseklik/genişlik ayarlaya bilirsiniz. Tamam sekmesine tıkladığınızda başarılı bir şekilde telif satırında gelecektir.

Yüklediğiniz logoyu kaydettikten sonra; sitenizin footer bölümünde görüntülecektir.                                                   

(0 oylar)
Bu makale yararlıydı
Bu makale yararlı değildi

Yorumlar (0)
Yorum gönder
 
 
Tam İsim:
E-Posta:
Yorumlar:
CAPTCHA Doğrulama 
 
Lütfen resimde gördüğünüz karakterleri aşağıdaki kutucuğa girin. Bu otomatik kayıt ve form gönderilerini engellemek için gereklidir.

Kayako fusion, Help Desk